کد خبر: 17120

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۱۸:۲۶

فرمانده قرارگاه عمار:

آمریکایی‌ها در لاک برجام فرو رفتند/ ذات فتنه ۸۸ حمایت از آمریکا و رژیم صهیونیستی بود

فرمانده قرارگاه عمار با بیان اینکه آمریکایی‌ها رفتند در لاک جدید و آن برجام است، گفت: ذات فتنه 88 در شعار نه غزه نه لبنان این بود که رژیم صهیونیستی را رها کنید و یعنی این خط را برگردان تا از آمریکا حمایت شود.

تیتر ۳: حجت‌الاسلام مهدی طائب جمعه‌شب در هیأت فاطمه‌الزهرا(س) شهرستان بابل که به‌مناسبت ایام بزرگداشت حماسه ۹ دی روز بصیرت و بیداری مردم ایران اسلامی برگزار شد، اظهار کرد: خداوند رسولی را فرستاد با هدایت و دین حق تا این رسول بر همه‌ی ادیان پیروز کند ولو اگر آنها خوش‌شان نمی‌آید.

وی با اشاره به اینکه در زمان پیامبر گرامی اسلام(ص) حاکمیت در اختیار حکومت‌هایی بود که ادعا می‌کردند یا یهودی، مسیحی و یا بت‌پرس بودند، افزود: پیامبر اکرم(ص) تداوم حرکت را به حضرت علی(ع) دادند و تا زمانی همان مردم با علی(ع) همکاری کردند.

فرمانده قرارگاه عمار تصریح کرد: مردم بعد از پیامبر گرامی اسلام(ص) به پیمانی که با ایشان بسته بودند عمل نکردند و نتیجه آن شد که آن حرکت به یک‌باره عقب ماند و خانه حضرت علی(ع) مورد هجوم قرار گرفت.

این مسؤول با اشاره به اینکه نتیجه گوش کردن مردم به حرف امام(ره) تشکیل جمهوری اسلامی در سال ۵۷ شد، ادامه داد: امام راحل فرمودند ما یک هدف داریم و آن آماده کردن برای ظهور امام زمان(عج) است.

طائب با بیان اینکه در اوایل انقلاب اسلامی نخستین کاری که کردند ترورها بود، اضافه کرد: قبل از تحمیل جنگ شهید مطهری و شهید مفتح به شهادت رسیده بودند و سپس جنگ را بر ما تحمیل کردند اما نتوانستند به اهداف خود برسند.

*گسترش نفاق و اشرافی‌گری در کشور برنامه دشمن است

وی با بیان اینکه دشمن نتوانست اصل ولایت فقیه و امام راحل را مورد هدف قرار دهد، عنوان کرد: دشمن پس از شکست در جنگ تحمیلی برنامه‌های خود را تغییر داد مانند تحریم‌ها تا نفس مردم را بگیرد، نفاق و اشرافی‌گری درون را بالا آوردند.

فرمانده قرارگاه عمار بیان کرد: چرا ما می‌گوییم اهل کوفه نیستیم علی تنها بماند چون اهل کوفه از امام زمان‌شان دعوت اما وقتی جانش در خطر می‌افتاد امام‌شان را رها می‌کردند.

این مسؤول با بیان اینکه در حال حاضر امام زمان(عج) مظلوم‌تر از اباعبدالله(ع) است، افزود: تمام سختی امام حسین(ع) یک روز بود اما امام زمان(عج) هزاران سال است که سختی می‌کشند.

*ذات فتنه ۸۸ حمایت از آمریکا و رژیم صهیونیستی بود

طائب با اشاره به اینکه حضرت امام خمینی(ره) فرمود خانه‌ی خدا در چنگال آمریکا و انگلیس است، تصریح کرد: تنها راه نجات خانه خدا این است که دست آمریکا از خانه خدا قطع شود و برای آنکه دست این آمریکا را بشکنی یک راه دارد و آن نابودی رژیم منحوس صهیونیستی است.

وی با اشاره به وقایع فتنه سال ۸۸ بیان کرد: ذات فتنه ۸۸ در شعار نه غزه نه لبنان این بود که رژیم صهیونیستی را رها کنید و یعنی این خط را برگردان تا از آمریکا حمایت شود.

*فتنه ۸۸ توسط آمریکا شکل عوض کرد

فرمانده قرارگاه عمار با بیان اینکه فتنه ۸۸ پایان نیافت و توسط آمریکا شکل عوض کرد، ادامه داد: جمهوری اسلامی ایران در حال تقابل با رژیم صهیونیستی است و اگر آن را نابود نکنیم دچار مشکل می‎شویم.

این مسؤول با بیان اینکه آمریکایی‌ها رفتند در لاک جدید و آن برجام است، گفت: مقام معظم رهبری فرمودند اگر در عراق و سوریه شهدا دشمن را زمین‌گیر نکرده بودند باید در همدان و کرمانشاه جلوی آنها می‌ایستادیم اما امروز جنگ‌های ما خارج از مرزها مدیریت شد.

*فاتحه رژیم صهیونیستی با فتح حلب خوانده شد

طائب خاطرنشان کرد: گفته بودند هرکسی حلب را گیرد سرنوشت خاورمیانه را گرفته است و ما حلب را فتح کردیم یعنی فاتحه رژیم صهیونیستی خوانده می‌شود.

وی با بیان اینکه اگر آمریکا موفق می‌شد ما را به برجام دو ببرد یعنی حزب‌الله، حماس و کرانه باختری را باید تقدیم آنها می‌کردیم، افزود: بر اساس آیه ۵۱ و ۵۲ سوره مائده کسی حق دارد تحت امر یهود و مسیحی بروید چون در قلب آنها نفاق است./فارس

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو