کد خبر: 4698

تاریخ انتشار: ۱۳۹۳/۰۴/۰۳ - ۴:۴۱

آمارهای جالب جام جهانی/ایران بهترین دفاع؛ پولادی بهترین مدافع

  شرق پرس:  مهر به نقل از سایت رسمی فدراسیون نوشت: در بخش آمار و ارقام سایت فیفا عملکرد تیم‌ها مورد بررسی ...

 

بر اساس آمارهای ارائه شده توسط سایت فیفا ایران در بخش کارهای دفاعی بین تیمهای حاضر در جام جهانی، پس از پایان دور دوم بازی های گروهی، رتبه اول را کسب کرد و مهرداد پولادی بهترین امتیاز مدافعین را به خود اختصاص داد.

 

شرق پرس:  مهر به نقل از سایت رسمی فدراسیون نوشت: در بخش آمار و ارقام سایت فیفا عملکرد تیم‌ها مورد بررسی قرار گرفته است و تیم ملی ایران در بخش کارهای دفاعی بین ۳۲ تیم حاضر در جام جهانی و پس از پایان دور دوم بازی‌های گروهی، بهترین رتبه را کسب کرد.

در این بخش پس از تیم ملی فوتبال ایران، تیم‌های ملی الجزایر،‌ اروگوئه، کره جنوبی،‌ انگلیس، کامرون، نیجریه، ساحل‌عاج، مکزیک و شیلی قرار گرفته است و در انتهای این فهرست هم به ترتیب فرانسه، اسپانیا، پرتغال، ژاپن، غنا و آرژانتین هستند.

بر اساس این جدول که دارای آیتم‌های مربوط به کارهای دفاعی است، شاگردان کی‌روش با عملکرد خوب در دو بازی اخیر در صدر هستند.

ایران بهترین خط دفاع و پولادی بهترین مدافع شد

آمار دقیق ایران بر حسب این جدول به این شرح است:

ایران: ۲ بازی
تلاش برای دفع موقعیت: ۵۷ مرتبه
درصد دفع موقعیت نسبت به کل موقعیت‌ها: ۸۳%
دفع موقعیت کامل: ۴۷ مرتبه
تکل: ۴۴ مرتبه
تکل موفق: ۹ مرتبه
تکل متحمل شده: ۱۹ مرتبه
مهار توپ (توسط دروازه‌بان): ۸ مرتبه

ایران بهترین خط دفاع و پولادی بهترین مدافع شد

از سوی دیگر مهرداد پولادی تا این لحظه با کسب امتیاز ۹٫۷، بهترین مدافع جام جهانی ۲۰۱۴ لقب گرفته است. بعد از او کامرون از آمریکا با ۹٫۶۴ امتیاز، داوید لوئیز از برزیل با ۹٫۶ امتیاز، جاگیئلکا از انگلستان با ۹٫۵۶ و بویه از غنا با ۹٫۴۵ امتیاز در رده‌های دوم تا پنجم قرار گرفته‌اند.

 

/انتهای خبر

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو