کد خبر: 11499

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۸/۰۳ - ۱۳:۰۳

احمد حسین زادگان

آماده همکاری در ایجاد بسترهای جدید چوب و کاغذ مازندران هستیم

تیتر 3 » فرماندار ساری گفت: در مواردی که به ایجاد بسترهای جدید در شرکت چوب و کاغذ مازندران کمک می کند آماده همکاری هستیم.

چوب و کاغذ مازندران

به گزارش تیتر ۳ به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان ساری،احمد حسین زادگان در دیدار با مدیرعامل چوب و کاغذ مازندران اظهار کرد: توسعه روزافزون شرکت صنایع چوب و کاغذ مازندران از مسائلی است که توسعه منطقه را هم در پی دارد.

وی با بیان اینکه با اولویت توسعه اقتصادی، مشغول به فعالیت هستیم، افزود: دولت هم با نگاه توسعه اقتصادی، از سایر مسائل توسعه ای غافل نیست.

فرماندار ساری با اشاره به ظرفیت های گسترده شرکت صنایع چوب و کاغذ مازندران و لزوم اجرا شدن طرح های توسعه ای این شرکت، گفت: در مواردی که به ایجاد بسترهای جدید در شرکت چوب و کاغذ مازندران کمک می کند آماده همکاری هستیم.

در این نشست مدیرعامل شرکت صنایع چوب و کاغذ مازندران اظهار کرد: شرکت چوب و کاغذ مازندران از زیرساخت های علمی مناسبی برخوردار است و شرایط نقدینگی این شرکت را باید بهبود بخشیم.

محمد شیخ مونسی با با اشاره به اینکه از نظرات صاحبنظران در توسعه شرکت چوب و کاغذ مازندران، بهره می بریم، افزود: طرح توسعه ای این صنعت باید راه اندازی شود تا به سودآوری برسد.

وی با بیان اینکه عقب ماندن تولید به سختی جبران می شود، گفت: هر توقف و راه اندازی مجدد، به سیستم آسیب وارد می کند و روند کار باید مداوم باشد.آماده همکاری در ایجاد بسترهای جدید چوب و کاغذ مازندران هستیم

آماده همکاری در ایجاد بسترهای جدید چوب و کاغذ مازندران هستیم

آماده همکاری در ایجاد بسترهای جدید چوب و کاغذ مازندران هستیم

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو