کد خبر: 838

تاریخ انتشار: ۱۳۹۲/۱۱/۲۷ - ۱۷:۰۴

آماده باش کارکنان شهرداری ساری در نوروز ۹۳/ لغو مرخصی نیروهای خدمات رسان

  شهردار ساری گفت: تمامی مرخصی های نیروهای خدمات رسان شهرداری در نوروز ۹۳ لغو و این افراد در آماده باش کامل برای ...
شهرداری ساری

شهرداری ساری

 

شهردار ساری گفت: تمامی مرخصی های نیروهای خدمات رسان شهرداری در نوروز ۹۳ لغو و این افراد در آماده باش کامل برای خدمات رسانی به گردشگران نوروزی خواهند بود.

 

به گزارش شرق پرس، مهدی عبوری عصر یکشنبه در جلسه ستاد تسهیلات نوروزی ساری اظهار کرد: تمام مرخصی های کارکنان شهرداری در ایام نوروز لغو شده است.

وی افزود: در نظر داریم اقدامات گسترده ای انجام دهیم تا ساری در نگاه شهروندان و به ویژه مسافران نوروزی آنچنان باشد که شایسته آن است.

شهردار ساری از پاکسازی تمامی معابر ورودی مرکز مازندران خبر داد و افزود: پاکسازی ورودی سمت سمنان را به پایان رسانده و با بسیج نیروهای خدماتی در نظر داریم پاکسازی جاده های ورودی سمت استان گلستان و نیز قائم شهر را آغاز کنیم.

وی با تاکید بر اینکه امسال هم اقامت در بوستان ها برای مسافران نوروزی ممنوع خواهد بود، خاطر نشان کرد: فضای سبز همه بوستانها بازآرایی می شود و با گل کاری آنها و تمامی ورودی های شهر و میادین ساری تلاش داریم شهر بهارنارنج را به مهد گلهای الوان تبدیل کنیم.

عبوری از نصب المان هایی در ایام نوروز ۹۳ خبر داد و گفت: این المان ها به مناسبت نوروز در ورودی ها و برخی میادین و بلوارها نصب می شوند.

شهردار ساری گفت: انتظار داریم مردم کمک کنند تا شهری زیبا و پاکیزه داشته باشیم بنابراین درخواست ما ای انست که با ماموران جمع آوری زباله ها کمال داشته باشند.

شهر ساری، مرکز مازندران بیش از ۴۰۰ هزار نفر جمعیت دارد.

تسنیم

 

/انتهای خبر

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو