کد خبر: 63017

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۵/۲۷ - ۲۳:۳۱

رسانه ملی ، برنامه موظفی، درآمد شخصی!!!

آقای مجری چند می گیری تعریف کنی؟!!

هستند عده ای که هنوز در چشم ملت زل زده و بنا بر منافع جیبشان، روز را شب و شب را روز جلوه می دهند ...

هستند عده ای که هنوز در چشم ملت زل زده و بنا بر منافع جیبشان، روز را شب و شب را روز جلوه می دهند ! افرادی که نامیدن آنها به خبرنگار ، مجری،تهیه کننده و یا نویسنده جایگاه و قداست این حرفه ها را زیر سوال خواهد برد و مایه شرمساری است!! کسانی که با استفاده از بیت المال و رسانه ملی در جهت رسیدن به منافع و درآمد شخصی شان گام برداشته با کمال وقاحت به دیگران تهمت قلم مزدی نسبت می دهند ! البته برای آنها عادی شده که حقایق را آنطور که منفعت جیبشان هست ببینند!
مجموعه ای با همکاری و خط دهی عده ای معلوم الحال در دستگاه ورزش که در ادوار گذشته دارای مناسب و القابی بودند، در حال شکل گیری است که سمت سوی ورزش استان را به انحراف کشانده تا منافع شخصی شان را تامین نمایند که این امر سمی مهلک برای هیات ها،مربیان،داوران و نخبگان ورزشی می باشد و برای رسیدن به اهدافشان نسبت به تخریب دیگر رسانه هایی که با نیات پلیدشان همسو نیستند می پردازند که در هفته اخیر در پی شفاف سازی صورت گرفته در سرمقاله ویژه نامه آفساید با عنوان «آژیر ورزش مازندران همچنان سبز است» در شبه سایت و کانال تلگرامی وابسته به تخریب مسئولین این نشریه پرداختند که این خود جای بسی خوشحالی است که این ویژنامه بعد از چاپ تنها سه شماره جایگاه خاصی پیدا کرده که این مافیای در حال شکل گیری احساس خطر کرده است و بی محابا به مجموعه بزرگ همولایتی که سالیان متمادی با بهره گیری از کارشناسان خبره ورزشی ،پیشکسوتان و فارغ التحصیلان عالیه مدیریت ورزشی مسائل و مشکلات ورزشی را ریشه یابی ، نقد، تحلیل و به سمع و نظر مخاطبین می رساند،حمله ور شده اند.
آری هنگامی که تریبون رسانه ملی ابزاری برای تخریب اشخاص و هیات های ورزشی می شود تا افرادی از این آب گل آلود شده توسط عده ای به اصطلاح مجری یا خبرنگار ماهی های گران قیمت صید کنند و با یکدیگر سر بساط کبابش بنشینند یا از فروش آن به نان و نوایی برسند و ظرف مدت کوتاهی مزد تلاش های گذشته شان را هم بگیرند.
یادمان نرفته رئیس هیاتی که به تازگی منصوب شده بود و چه تخریب های هدف داری را آغاز کردند ولی ناگهان ظرف یک هفته ورق برگشت و از بهترین روسای هیات های ادوار این رشته لقب گرفت و در برنامه بعد سراسر تمجید کردید!! نگاهی به آرشیو هایتان بیندازید چطور افراد هفته به هفته از بد به خوب و خوب به بد تغییر می کنند!! چه اتفاقی می افتد؟!!
یادتان که نرفته چطور مدیر عامل یکی از تیم های فوتبال ریشه دار مازندران که بعد ها مدیرکل دستگاه ورزش استان هم شد را آماج حملات خود قرار می دادید تا نشستی در یکی از هتل های ساری ترتیب داده تا پیشنهاد میلیونی خود را برای توقف تخریب این مدیر ورزشی را ارائه دهید البته بعد این نشست به یکباره میانه تان خوب شد و دوران خوشی در زمان مدیر کلی ایشان و اکنون که مدیر عامل یکی از باشگاه های کشوری هستند برایتان رقم خورد. آری واقعا یاد این مدیر خوب به خیر هنوز طعم خوش دوربین میلیونی اش برای تهیه کننده مون زیر زبونمونه!!
گاهی وقت ها کهنه کار ها چنان ناشیانه عمل می کنند که گویی از زبان یک تازه کار که همه چیز را پول می بیند، بیان شده است. دلیلش هم آن است که این افراد آنچنان دچار غرور می شوند که می پندارند هیچ احدی جز آنها نباید، ورزشی نویس باشد! اتفاقا در سالیان اخیر افرادی با تحصیلات عالیه و مرتبط توانسته اند از نیروی جوانی خود به خوبی بهره برده و با استفاده از تجربه کارشناسان با تجربه و پیشکسوت همواره در صحنه های ورزشی حضوری مستمر داشته و در جهت انعکاس رویدادهای بیشمار ورزش استان تلاش کرده و با تحلیل ها و تقدهای کارشناسانه مانع جولان عده ای منفعت طلب شوند.
مطالبی سلسله وار در جهت تخریب مدیرکل و برخی معاونت ها و متولیان امر ورزش در استان مازندران توسط عده ای معلوم الحال آغاز شده است که این ویژه نامه در سرمقاله خود به موشکافی یکی از این مباحث پرداخته که روسای هیات هایی که از آنها به عنوان مخالفین مدیرکل نام برده اند به صراحت مشکلات با مدیر کل دستگاه ورزش را تکذیب کرده اند و دو رئیس هیات هم تلفن هایشان را پاسخگو نبودند حالا کجای کارمان ایراد داشت هنوز مشخص نشده ولی مسلما حمایت از هیات ها ،مدیران و زحمت کشان تنها ایرادش متضاد بودن با نفع جیب شماست!!
یک راست برویم سر اصل مطلب، چند می گیری تعریف کنی؟!!! یا چند می گیری دیگر تخریب نکنی؟
برای یه تماس تلفنی دو میلیون تومان خوبه ؟!! حضور در برنامه زنده تلویزیونی ۱۵ میلیون تومان کمی نرخش زیاد نیست؟!!
شما که برای همه یه القابی پیدا می کنید یه چیز قشنگ که برازندتون باشه انتخاب کنید البته میتونیم یه نظرسنجی هم بزاریم که خوانندگان خودشون انتخاب کنند که شایسته سوابقتون هم باشه!!!
به وقتش نقد های ما را هم خواهید شنید ولی در حال حاضر موتور موفقیت ورزش استان با سرعت زیاد و با آژیر سبز، حرکت می کند !

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو