کد خبر: 1344

تاریخ انتشار: ۱۳۹۲/۱۲/۱۶ - ۱۰:۰۹

آغاز لیگ برتر تکواندو خردسالان در نکا

  به گزارش شرق پرس، محسن رمدانی در گفت‌وگو با فارس اظهار داشت: مسابقات لیگ برتر تکواندو مازندران در نکا با حضور تکواندوکاران ...

 

رئیس هیئت تکواندو نکا از برگزاری مسابقات لیگ برتر تکواندو در رده خردسالان و نونهالان پسر مازندران در نکا خبر داد.

 

به گزارش شرق پرس، محسن رمدانی در گفت‌وگو با فارس اظهار داشت: مسابقات لیگ برتر تکواندو مازندران در نکا با حضور تکواندوکاران سراسر مازندران در سالن سردار طوسی نکا در حال برگزاری است.

وی افزود: مازندران از نظر دارا بودن تکواندوکار در سطح قابل قبولی است و این دوره از مسابقات با حضور حدود ۴۰۰ تکواندوکار پسر مازندرانی در حال برگزاری است.

رئیس هیئت تکواندو نکا بیان داشت: مازندران دارای ۲۶ هزار تکواندوکار سازمان‌یافته است که از این تعداد بیش از یک‌ هزار تکواندوکار سازمان‌یافته در شهرستان نکا است.

وی با اشاره به بازی‌های لیگ برتر تکواندو مازندران در نکا یادآور شد: این دوره از بازی‌ها با حضور تکواندوکارانی استان در قالب ۱۱ تیم در نکا امروز جمعه در حال برگزاری است.

رمدانی یادآور شد: این مسابقات توسط حدود ۳۰ داور از سراسر استان بر روی سه تشک داوری می‌شود.

این مسئول گفت: نکا در سال گذشته بیشترین میزبانی برگزاری مسابقات را بر عهده داشته است و با توجه به داشتن یک‌ هزار ورزشکار سازمان‌یافته در این رشته و داشتن مقام‌های مختلف ملی، جهانی و بین‌المللی از شهرهای به نام استان در ورزش تکواندو است.

رئیس هیئت تکواندو نکا یادآور شد: شناساندن ظرفیت‌های مختلف ورزشی و به‌ویژه تکواندو نکا به استان و کشور و استفاده از ظرفیت اسپانسر مالی که تکواندوی نکا از آن محروم است از مسائل مهمی است که باید مورد توجه مسئولان قرار گیرد.

 

/انتهای خبر

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو