کد خبر: 72966

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۶/۱۹ - ۱۴:۴۷

آغاز فرایند انتخاب صادر کنندگان نمونه ۱۳۹۶

تیتر 3، محمد محمدپورعمران رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران گفت: معیار انتخاب صادرکنندگان درآمد ارزی حاصل از صادرات، حفظ و ماندگاری بازار‌های هدف و نفوذ به ...

تیتر ۳، محمد محمدپورعمران رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران گفت: معیار انتخاب صادرکنندگان درآمد ارزی حاصل از صادرات، حفظ و ماندگاری بازار‌های هدف و نفوذ به بازار‌های جدید، سابقه فعالیت صادراتی، حضورفعال در نمایشگاه‌های بین المللی داخلی و خارجی، حضور در هیات‌های تجاری، تبلیغات بین المللی، دارابودن گواهینامه‌های ملی و بین المللی، جذب سرمایه گذاری خارجی و عضویت در تشکل‌های صادراتی است.

وی هدف از انتخاب صادرکنندگان نمونه را ارج نهادن به تلاش فعالان عرصه صادرات کالا‌ها و خدمات غیرنفتی، ایجاد انگیزه و رقابت بین صادرکنندگان، تحقق اهداف صادراتی و شناسایی الگو‌های موفق در عرصه صادرات اعلام و توصیه کرد صادرکنندگان استان جهت ارائه توان صادراتی خود در این رقابت شرکت کنند.

محمد پور افزود: صادرکنندگانی که علاقمند به شرکت در این رقابت استانی هستن با مراجعه به سامانه اختصاصی انتخاب صادرکنندگان نمونه استانی (نمونش) سازمان توسعه تجارت ایران به نشانی http://nemoonesh.tpo.ir نسبت به ثبت نام الکترونیکی و دریافت کد رهگیری اقدام کنند.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران آخرین مهلت نام نویسی را دهم مهر ماه ۹۶ اعلام کرد و گفت: متقاضیان پس از تکمیل فرم‌های مربوطه تا ۱۵ مهر ماه آن را به دبیرخانه کارگروه انتخاب صادرکنندگان نمونه این سازمان ارائه دهند./خبرنگاران جوان

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو