کد خبر: 74257

تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۱۰:۵۶

همایش پرشور جشن انقلاب در مازندران با یک پیاده روی خانوادگی مفرح

تیتر 3 :  جشن های چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی با همایش بزرگ پیاده روی خانوداگی در ساری و همچنین در شهرهای قائمشهر، میاندورود و ...

تیتر ۳ :  جشن های چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی با همایش بزرگ پیاده روی خانوداگی در ساری و همچنین در شهرهای قائمشهر، میاندورود و فریدونکنار آغاز شد.مرکز استان مازندران نیز شاهد حضور خودجوش مردم در همایش پیاده روی بود که از چهار گوشه شهر به بوستان ولایت ختم شد. حضور اقشار مختلف مردم در این پیاده روی اعم از زن و مردم و پیر و جوان و کودک، موج گسترده ای از پایداری مردم به انقلاب اسلامی را به نمایش گذاشت.

استاندار مازندران با همراهی دیگر مسئولان استانی و شهرستانی در این همایش حضور داشت و همراه با مردم پیاده روی کرد. یکی از بخش های مورد استقبال شرکت کنندگان بخش قرعه کشی جوایز بوده است که  در  ابتدا قرعه کشی برای دوچرخه انجام شد. محسن انتظاری، نوابه عزیزی، سید تاج الدین خدادادی، فخریه طاهری، پرستش بازاری، یاسین جعفری، سید محمد طاها صنفی نژاد، تقی رمضانی، مهیا ظفرمند و صغری عنایتی برنده یک دستگاه دوچرخه بودند.

میرحسن خطیبی و سید ابوالقاسم تقوی هم برندگان قرعه کشی خودرو بودند.همچنین قرار بر این شد از سوی هر یک از نمایندگان مردم ساری در مجلس، ۱۰ دوچرخه، از سوی استانداری مازندران به مناسبت ۲۲ بهمن ۲۲ دستگاه دوچرخه از سوی مدیرعامل صندوق بیمه روستائیان، کشاورزان و عشایر ۱۲ دوچرخه، از سوی فرمانده انتظامی مازندران ۱۰ دوچرخه و از سوی قائم مقام وزیر کشور ۱۰ دوچرخه و همچنین از سوی فرماندار ساری یکصد دوچرخه دیگر، قرعه کشی و به برندگان اهدا شود.

 اداره کل بانوان خانواده استانداری مازندران ۴۰ جایزه یکصد هزار تومانی به این جشن اختصاص داد. ۴۰ هزینه سفر به مشهد و پنج کمک هزینه سفر به کربلا هم از سوی استاندار مازندران به این مراسم اختصاص یافت که در فرصت بعدی قرعه کشی می شود. البته خبرنگاران و رسانه ها نیز بی نصیب نماندند و قرار شد به رسانه ها نیز جوایزی تعلق گیرد.

 

عباسعلی رضایی فرماندار ساری نیز با گرامیداشت فجر انقلاب اسلامی و یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی از مسئولان و برپاکنندگان همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی تقدیر کرد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی مازندران در این مراسم اظهار داشت: مردم با پیاده روی امروز، به استقبال از جشن های چله انقلاب رفتند و این حضور گسترده مردم نشان از ارادت مردم به انقلاب اسلامی دارد.

حجت الاسلام یوسف یوسف پور افزود: ۴۰ سال است که فرموده امام راحل مبنی بر اینکه آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند ورد زبان ملت ایران است.
وی گفت: ملت ایران، فجر چهلم را با شعار افتخار به گذشته و امید به آینده گرامی می دارد.

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران هم در این مراسم گفت: مازندران از ظرفیت بزرگ ورزشی برخوردار است و یک سوم از مدال های خوشرنگ ملی، جهانی و المپیکی کشور توسط ورزشکاران مازندرانی به دست می آید.

حبیب حسین زادگان با اشاره به اینکه ساری المپیکی ترین شهر مازندران است، افزود: درحوزه ورزش قهرمانی توفیقاتی داریم اما به فرمایش مقام معظم رهبری باید ورزش همگانی را گسترش دهیم تا جنبش و تحرکی بدنی تحقق یابد.

وی گفت: ایجاد جاه های سلامت و تقویت ورزش همگانی را در دستور کار داریم تا ورزش مازندران همواره خوش بدرخشد.

 

در این مراسم با حضور مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان و روستاییان، حکم بازنشستگی نعمت جهانشاهی، محمد یزدانی و اسماعیل نوروزی اهداء شد و موهبت مهدوی مدیرعامل بیمه روستاییان و عشایر و کشاورزان کشور نیز گفت: امروز شماری از بازنشستگان با دریافت حکم از مزایای و حقوق بازنشستگی بهره‌مند می شوند.

دیدگاه بسته شده است.

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو