کد خبر: 2725

تاریخ انتشار: ۱۳۹۳/۰۲/۰۴ - ۱۳:۵۱

آزموده: رفع مشکل آبگرفتگی گراییل محله و زیروان بهشهر

  به گزارش شرق پرس شهردار بهشهر افزود : با پایان یافتن فاز اول احداث کانال هدایت آب های سطحی ، مشکل آبگرفتگی ...

 

حمید آزموده گفت : منطقه گراییل محله و زیروان از جمله مناطق بهشهر است که پس از بارندگی ها شدید همواره با آبگرفتگی مواجه می شد که با احداث ۳۵۰ متر کانال سرپوشیده این مشکل برطرف شد.

 

به گزارش شرق پرس شهردار بهشهر افزود : با پایان یافتن فاز اول احداث کانال هدایت آب های سطحی ، مشکل آبگرفتگی منطقه گراییل محله و زیروان بهشهر رفع شد.

 

شهردار بهشهر  در گفتگو با ایرنا یادآور شد : مهار آب های سطحی که پس از بارش باران های شدید موجب آبگرفتی در برخی معابر و خیابان های شهر می شود ، برنامه جدی و اصلی شهرداری است .

وی هزینه پیش بینی شده برای ساماندهی آب های سطحی این منطقه را بیش از چهار میلیارد ریال اعلام کرد و ادامه داد : تاکنون بیش از یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال برای احداث کانال زیروان و یک میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال برای کانال گراییل محله هزینه شد.

وی افزود : متاسفانه جمع آوری آبهای سطحی در زمان ساخت و ساز منازل مورد توجه شهروندان قرار نمی گیرد که نتیجه این بی توجهی ها مشکلات و تحمیل خسارت های فراوان به شهر در زمان بازندگی است.

بهشهر در سال ۹۱ شاهد وقوع سیل و کشته شدن شش شهروند بود که پس از این اتفاق ، حل مشکلات آب های سطحی و اجرای برنامه های مربوط به مهار آب در بالادست در دستور کار مسوولان شهری قرار گرفت.

 

/انتهای خبر

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو