کد خبر: 29955

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۳/۰۹ - ۲۱:۱۴

آزار و اذیت زن جوان در پراید

به گزارش تیتر 3 » بعدازظهر هشتم خرداد ماه جاری زن جوانی در اطراف تهران برای آمدن به تهران، سوار بر یک خودروی پراید شد ...
به گزارش تیتر ۳ » بعدازظهر هشتم خرداد ماه جاری زن جوانی در اطراف تهران برای آمدن به تهران، سوار بر یک خودروی پراید شد و در صندلی جلو نشست، این زن لحظاتی پس از سوار شدن بر خودرو از سوی راننده مورد اذیت و آزار قرار گرفت و در حالیکه شیشه خودرو پایین بود شروع به جیغ و داد و کمک خواستن کرد، در این حین، راکب یک موتورسیکلت که متوجه موضوع شده بود اقدام به تعقیب‌وگریز پراید کرد اما موفق نشد خودروی پراید را متوقف کند.

این تعقیب‌وگریز حدود ۴۵ دقیقه ادامه داشت تا اینکه راکب موتورسیکلت توانست پراید را متوف کرده و زن جوان را از دست راننده نجات دهد، سپس با کمک افراد دیگر راننده پراید توسط مردم محاصره و دقایقی بعد با حضور پلیس بازداشت شد.

متهم این پرونده امروز به دادسرای امور جنایی تهران منتقل شد و در اظهاراتش به بازپرس امور جنایی تهران گفت: گناهم را قبول دارم، شیطان مرا وسوسه کرد و اکنون پشیمانم.

سرانجام قاضی سهرابی؛ بازپرس شعبه نهم دادسرای امور جنایی تهران با توجه به مکان وقوع حادثه، پرونده را با قرار عدم صلاحیت رسیدگی، برای تحقیقات به دادسرای مربوطه ارسال کرد و متهم در اختیار مأموران اداره آگاهی قرار گرفت.

منبع : yjc

برچسب ها: ,
دیدگاه کاربران

نظرات در انتظار تایید: 44787

کل نظرات :1

  • علیرضاعبادی

    تاریخ : ۱۰ - خرداد - ۱۳۹۶

    خانم اگر عقب پراید خالی بود چرا بشینی جلو اون هم بیرون از شهر حالا میگیم تو شهر نمی خوای مرد کنارت بشینه درست ولی بیرون شهر چرا ثانیاًاگه شخصی بود چرا نموندی سوار تاکی بشی ولی باز هم خانمهای محترم در عبور ومرور دقت کنند بهتر است از این مصیبتها که چه بسا دیگر قابل جبران نیستند


    پاسخ دادن

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو