کد خبر: 3537

تاریخ انتشار: ۱۳۹۳/۰۲/۲۷ - ۱۸:۵۴

آتلتیکو‌مادرید با تساوی برابر بارسلونا قهرمان لیگا اسپانیا شد

  شرق پرس: لغزش رئال‌مادرید در هفته یکی مانده به آخر رقابت‌های لالیگا دیدار هفته پایانی بارسا و آتلتیکو را به یک فینال ...

 

اگرچه بازی آتلتیکو مادرید و بارسلونا در پایان نود دقیقه تلاش به تساوی یک-یک رسیدند اما این شاگردان دیه‌گو سیمئونه جوان بودند که شگفتی فصل خود را تکمیل کردند و قهرمان این فصل لالیگا شدند.
 
 
شرق پرس: لغزش رئال‌مادرید در هفته یکی مانده به آخر رقابت‌های لالیگا دیدار هفته پایانی بارسا و آتلتیکو را به یک فینال بزرگ در فوتبال اسپانیا تبدیل کرده بود و سرانجام این بازیکنان آتلتیکو بودند که در جهنم نیوکمپ با کسب یک تساوی قهرمانی لالیگا را جشن گرفتند تا هم فصل رویایی خود را در لالیگا به خوبی به پایان برسانند و هم تیره‌روزی‌های بارسای تاتا را تکمیل کنند.
 
در این دیدار آتلتیکومادرید بدشانس بود که دو بازیکن مهم خود یعنی دیگو کاستا و آردا توران را به دلیل مصدومیت از دست داد و در ادامه بارسلونا موفق شد با ضربه آلکسیس سانچس از زاویه بسته به زیبایی گلزنی کند تا نیمه نخست با برتری بارسلونا به پایان برسد.
 
در نیمه دوم اتلتیکو مادرید موفق شد در دقیقه ۴۹ با ضربه دیگو گودین به گل تساوی برسد. در ادامه مسابقه بازیکنان آتلتیکو مادرید توانستند به خوبی بازی را اداره کنند تا به سلطه بارسلونا ورئال مادرید در لیگای اسپانیا پایان دهند و به عنوان قهرمانی دست یابند.
 
به گزارش تابناک, آتلتیکو مادرید با ۹۲ امتیاز به قهرمانی رسید. بارسلونا با ۸۷ امتیاز در ردهدوم قرار گرفت و رئال‌مادرید با ۸۶ امتیاز سوم شد.
 
/انتهای خبر

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو