کد خبر: 12215

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۸/۱۱ - ۷:۲۴

آبروریزی های هیات دوچرخه سواری استان مازندران تمامی ندارد ! / دعوت از روئسا با خانواده هایشان برای رای جمع کردن !

تیتر 3 » هر دم از این باغ بری می رسد ! عملکرد ضعیف هیات دوچرخه سواری استان مازندران در کنار هزینه های نا به جا و دعوتی که مهمانان همه پس زدند !

دعوت هیات دوچرخه سواری مازندران

اختصاصی تیتر ۳ » داستان از آنجایی شروع می شود که برخی با اعتماد به نفس فراوان برای انتخابات فدراسیون دوچرخه سواری کاندید شدند ! در حالی که عملکرد خودشان در هیات بسیار ضعیف بوده است.

حالا محمد عبداللهی در یک اقدام عجیب و بحث برانگیز و البته ۱۰۰% تبلیغاتی، مسابقه جایزه بزرگی را در روز ۱۳ آبان برگزار می کند و در این رویداد از تمامی روئسای هیات های دوچرخه سواری و چند تن از مسئولین فدراسیون به همراه خانواده هایشان دعوت بعمل آورده !

ان شاء الله که هزینه ی اسکان و سایر موارد از جیب رئیس هیات خرج شود و از بیت المال هزینه نشود. در هر ۲ صورت آیا بهتر نبود این هزینه صرف توسعه، آموزش و پرورش قهرمانی در رشته دوچرخه سواری می شد ؟

جالب اینجاست که روئسای هیات های دوچرخه سواری دعوت محمد عبداللهی را پس زدند و این اقدام را توهین آمیز قلمداد کردند تا یک لکه ننگی دیگر در کارنامه هیات دوچرخه سواری استان مازندران باشد. هیات دوچرخه سواری استان مازندران پیشتر در یک اقدام زشت دیگر در سال ۹۲ هزینه‌های دلاری تور بین‌المللی مازندران را پرداخت نکرد که این مهم باعث شد رکابزنان خارجی که در این تور مقام آورده بودند دست خالی به کشورشان بازگردند و حاشیه‌هایی درباره این موضوع مطرح شد و حتی پیگیرهای بین‌المللی را نیز به همراه داشت که موجب خدشه دار شدن حیثیت مازندران و کشورمان ایران شد.

دعوت هیات دوچرخه سواری مازندران

در ادامه صحبت های برخی از مدعوین را می شنویم که مایع تاسف برای هیات دوچرخه سواری استان مازندران است :

کیوان لیمویی، رییس هیات دوچرخه‌سواری اصفهان با اشاره به دعوت رییس هیات مازندران از او و خانواده‌اش گفت: این دعوتنامه برای من هم ارسال شده است. مهمان‌نوازی مازندرانی‌ها خوب است اما چرا سال گذشته هیات مازندران روسای هیات‌های دیگر را دعوت نکرد. احساس می‌کنم که با این اقدام با احساسات روسای هیات‌های استان‌های دیگر بازی شده است. از طرفی خانواده‌ی روسا هم دعوت شده‌اند و آن‌ها در مسابقه‌های جایزه بزرگ چه کار می‌خواهند انجام دهند که آن‌ها را نیز دعوت کرده‌اند؟

وی گفت: اگر قرار است هزینه‌ای شود فکر می‌کنم که بهتر است این پول در جای دیگر صرف شود و با این کارها نمی‌توان رای جمع کرد. بهتر است که حراست وزارت ورزش و فدراسیون به این مساله ورود کنند.

شفاعت رییس هیات دوچرخه‌سواری فارس نیز با بیان اینکه این دعوتنامه را دریافت کرده است در این باره گفت: از آنجا که رییس هیات مازندران خودش کاندیدای انتخابات فدراسیون است، این دعوتنامه شائبه‌ای را به وجود آورده و به نوعی تبلیغات محسوب می‌شود که خارج از زمان مقرر دارد این کار را انجام می‌دهد. این خیلی خوب است که روسای هیات‌های استانی سالیانه در کنار یکدیگر جمع شوند اما به نظرم زمان آن مناسب نیست و این نوع رفتار مانند این است که به روسای هیات‌ها توهین شده است.

وی افزود: اکثر روسای هیات‌های استانی اعتراض خود را به این مسئله اعلام کرده‌ایم و خود من به شخصه این دعوت را قبول نکرده‌ام.

نصرالله پریچهره  من هم روز گذشته موضوع را شنیدم. قرار است که افراد در فدراسیون موضوع را بررسی کنند. البته خودم هنوز صحبتی با رییس هیات مازندران نداشته‌ام و بررسی دقیقی نکرده‌ام.

 

 

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو